Targi Medica 2021 – Düsseldorf, Niemcy

Medica 2021

W dniach 15 do 18 listopada nasza firma uczestniczyła w kolejnej edycji targów Medica w Düsseldorfie. Zeszłoroczna edycja mogła odbyć się jedynie wirtualnie, tym bardziej cieszymy się, iż w tym roku powróciła do hal targowych jako wydarzenie stacjonarne.

Tym razem do Düsseldorfu przyjechało ponad 3 500 wystawców z 70 krajów i ponad 46 000 odwiedzających z branży (ze 150 krajów), aby wziąć udział w najważniejszych targach branżowych dla sektora medycznego. Są to niezwykle dobre wyniki, biorąc pod uwagę trudną sytuację związaną z pandemią COVID-19.

Bezsprzeczny sukces udało się osiągnąć dzięki pełnemu profesjonalizmowi organizatorów w trudnych czasach. Czuliśmy się tak bezpieczni, jak było to tylko możliwe, za co serdecznie dziękujemy.

W ciągu czterech dni goście mogli ponownie doświadczyć nowych technologii i innowacyjnych pomysłów z wielu dziedzin medycyny, takich jak informatyka zdrowotna, robotyka, medycyna laboratoryjna, obrazowanie, chirurgia czy fizjoterapia i technologia ortopedyczna.

Medbryt również dołożył swoją cegiełkę jako producent innowacyjnych urządzeń do nebulizacji, m.in. inhalatora Marin MP3, synchronizującego wytwarzanie aerozolu z momentem wdechu pacjenta.

Połączenie wydarzenia stacjonarnego z platformą cyfrową, spowodowało ogromne zainteresowane gości z krajów objętych obostrzeniami i ugruntowało prestiżową pozycję targów Medica na arenie międzynarodowej.