O nas

 

Firma Medbryt istnieje od 1991 roku i jest jedynym polskim producentem oraz dystrybutorem innowacyjnej aparatury do aerozoloterapii. Dzięki doświadczonemu zespołowi tworzymy nowoczesne urządzenia na miarę naszych czasów oraz oczekiwań klientów.

Jesteśmy obecni na terenie całej Polski dzięki zaufanym pośrednikom oraz nowoczesnemu sklepowi internetowemu. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór inhalatorów i akcesoriów inhalacyjnych.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem w sprzęt do inhalacji szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.

Prowadzimy Serwis, który zapewnia wszystkim naszym klientom szybką i sprawną obsługę na terenie całego kraju. Oferujemy prowadzenie szkoleń i warsztatów w zakresie doboru oraz użytkowania sprzętu inhalacyjnego.

 

W ostatnich latach opracowaliśmy nowoczesne, programowalne inhalatory, które stały się godnymi następcami nadal cenionego inhalatora Thomex:

TAJFUN – inhalator ultradźwiękowy z możliwością wytwarzania termoaerozolu i wibroaerozolu. Laureat złotego medalu na międzynarodowej wystawie wynalazców i innowacji EUREKA 2005 w Brukseli.

MARIN  – interaktywny (współpracujący z pacjentem) inhalator pneumatyczny z możliwością wytwarzania wibroaerozolu oraz z unikalną funkcją wytwarzania aerozolu tylko podczas wdechu pacjenta co pozwala na olbrzymią oszczędność leku oraz znacznie zwiększa efektywność terapii. Marin jest zdobywcą srebrnego medalu na Międzynarodowych Targach Wynalazczości LEPINE 2010 we Francji.

MONSUN – inhalator pneumatyczny z możliwością wytwarzania wibroaerozolu. Uproszczona wersja inhalatora MARIN.

Projektujemy i wykonujemy także funkcjonalne stanowiska inhalacyjne, które skutecznie oczyszczają sale zabiegowe ze zbędnego aerozolu, ograniczając zużycie sprzętu. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze rozwiązań oraz kolorystyki, odpowiadającej potrzebom i gustom klienta.

Misją firmy MEDBRYT jest zapewnienie klientom najwyższej, jakości sprzętu i usług, dlatego od wielu już lat reprezentujemy na terenie kraju włoską firmę Flaem Nuova – producenta wysokiej klasy inhalatorów, takich jak popularny Elisir; francuską firmę DTF – producenta unikalnego inhalatora otolaryngologicznego do leczenia schorzeń ucha środkowego oraz inne cenione firmy zajmujące się tematyką inhalacyjną.

Posiadamy System Jakości certyfikowany przez renomowaną jednostkę TÜV Rheinland, która gwarantuje najwyższą jakość naszych wyrobów.

Nasz doświadczony dział handlowy oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu inhalacyjnego i finansowania zakupu, zapewnia terminowość dostaw, a także pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną.

Nasze atuty

  • profesjonalny sprzęt do inhalacji wyróżniony licznymi nagrodami,
  • kompleksowa oferta nowoczesnego sprzętu inhalacyjnego,
  • szybki serwis na terenie całego kraju,
  • jakość oferowanych produktów potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami,
  • szkolenia i warsztaty z zakresu skutecznej inhalacji,
  • projektowanie i wykonanie stanowisk inhalacyjnych,
  • doświadczony zespół gwarantujący pełen profesjonalizm obsługi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z biurem handlowym.

 

Inhaluj się z nami!

Upload Image...
Upload Image...